راههای اخذ پاسپورت ترکیه یا اقامت دائم

  • 1 سال پیش
  • 1
راههای اخذ پاسپورت ترکیه

راههای اخذ پاسپورت ترکیه | کشور ترکیه که یکی از همسایه‌های ایران است و به این دلیل از نظر ادیان شبیه به هم هستند که بخشی از این کشور در قاره آسیا و بخشی از آن در قاره اروپا واقع شده است به همین دلیل به آن اوراسیایی گفته می شود. مساحت کشور ترکیه تقریبا ۷۸۳۵۶۲ کیلومتر مربع می باشد و جمعیتی بالغ بر ۸۲٫۰۰۳٫۸۸۲ نفر را در خود جای داده است. تقریبا ۷۵ درصد از جمعیت این کشور مسلمان بوده و واحد پول آن لیر می باشد. یکی از نکات مهم جهت دریافت پاسپورت هر کشور، اعتبار آن در دنیا است، که براساس اعتبار هر پاسپورت مزیت‌های آن در سطح جهانی مشخص می‌شود.

پاسپورت کشور ترکیه در بین پاسپورت‌های دنیا رتبه ۳۷ را به خود اختصاص داده است. با پاسپورت این کشور می‌توان به ۱۰۵ کشور دنیا بدون ویزا یا ویزا در فرودگاه کشور مقصد سفر کرد. همچنین تابعیت دوگانه کشور ترکیه مورد قبول بوده و این بدان معناست که می توان تابعیت کشور قبلی خود را حفظ کنید و تابعیت مضاعف را اخذ می‌کنند.

راههای اخذ پاسپورت ترکیه | در کشور ترکیه نیز همانند  همه کشورهای دنیا قوانینی جهت اخذ پاسپورت وجود دارند. چنانچه قصد مهاجرت و زندگی به این کشور را دارید میتوانند با در نظر گرفتن شرایط و قوانین به راحتی اقدام به دریافت پاسپورت ترکیه کنید.

در زیر به انواع روش‌های اخذ پاسپورت ترکیه اشاره شده است:

راههای اخذ پاسپورت ترکیه | یکی دیگر از روش های دریافت پاسپورت ترکیه سرمایه‌گذاری مالی در این کشور است. که در بالا به آن اشاره شد، برابر با این قانون افراد می‌توانند مبلغی را بمدت ۳ سال بصورت ثابت در حساب شخصی خود بدون دریافت یا برداشت در یکی از بانکهای ترکیه بعنوان سپرده قرار داده که بعد از گذشت این مدت زمان میتوانند پاسپورت ترکیه دریافت نمایند.

این روش را می‌توان یکی از روشهای ساده برای گرفتن پاسپورت ترکیه در نظر گرفت، این در حالی است که این روش هیچ سودی جز دریافت پاسپورت ترکیه برای شما نخواهد داشت.
راههای اخذ پاسپورت ترکیه | پیشنهاد تیم آتاهوم به شما این است که، بجای قرار دادن سرمایه خود در یک جای راکت و بدون سود، ملکی را در ترکیه خریداری کرده و یا با اجاره دادن آن، علاوه بر دریافت پاسپورت ترکیه کسب درآمدی از آن نیز بعنوان رشد سالانه مسکن در ترکیه و یا اجاره بها داشته باشید.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه